Время работы

Понедельник 09:00 - 19:00
Вторник 09:00 - 19:00
Среда 09:00 - 19:00
Четверг 09:00 - 19:00
Пятница 09:00 - 19:00
Суббота Выходной
Воскресенье Выходной
Створимо неповторну посмішку
Відкрита посмішка – найперша ознака щасливої людини. Тож, зуби потребують любові та уваги. Берегти свої зуби треба ще й тому, що від їх стану залежить здоров’я всього організму. Відвідаємо один з найкращих стоматологічних центрів Дніпра – клініку «КонстантА». Дізнаємося, що пропонують спеціалісти своїм пацієнтам та що порадять для здоров’я.

Стоматологічна клініка «КонстантА» виконує всі види стоматологічних робіт від дитячої стоматології та ортодонтичної корекції прикусу, до лікування каналів зубів під мікроскопом і складного щелепно-лицьового протезування на високому професійному рівні. Комплексне різнопланове обстеження і консиліумні консультації групою лікарів-фахівців дозволяють вибрати оптимальну методику і графік лікування кожного пацієнта індивідуально. Можливість роботи різними системами імплантатів дозволяє вибирати ціновий рівень роботи в залежності від потреби і можливості пацієнта, не втрачаючи при цьому в якості. Пломбування кореневих каналів із застосуванням дентального мікроскопа гарантує стабільність стану зубів на довгий період.
Великий давньогрецький лікар Гіппократ казав: «Добре, коли людина оточена звичними речами. Але час від часу потрібно міняти обстановку!» Скористайтеся нагодою і змініть обстановку – відвідайте «Медичний центр
«Константа».

Ми всі знаємо, що наші зуби мають важливе значення для того, щоб їсти, розмовляти та посміхатися. Але ці факти доведуть, що наші зуби особливі.

- Зуби починають формуватися ще до народження, коли дитина знаходиться в утробі матері. Один з кожних 2000 немовлят
народжується із зубами. Наполеон і Юлій Цезар народилися з зубами.
- У людей є два набори зубів впродовж життя, в той час як у білих акул їх аж 40. У 1896 р. відомий випадок, коли зуби виросли вчетверте, у 1680 р. писали про людину з 3 рядами зубів.
- В середньому людина витрачає 38 днів на чистку зубів протягом життя.
- Сучасна зубна паста з'явилася лише 100 років тому. До цього люди використовували вугілля або мелену крейду, золу, лимонний сік і суміш з меду та тютюну.
- Зубний біль є одним з найбільш неприємних і болісних симптомів, так що не дивно, що люди давно намагалися знайти способи полегшити її. У Стародавньому Китаї хворий зуб обертали пергаментом, на якому були написані слова про полегшення болю. У Німеччині людині з хворим зубом рекомендували поцілувати віслюка. Дехто радив при зубному болі забивати цвях в дуб.
- Наразі існує метод, при якому використовуються зуби людини, щоб допомогти відновити їх зір.
- Зубна емаль - єдина і найтвердіша тканина людського тіла, яка нерегенерується.
- При розкопках етруських поховань археологами були знайдені частини зубних мостовидних протезів, якими користувалися в 700 р. до н. е. на території нинішньої Італії.

Шановні гості та мешканці Дніпра! Ми бажаємо вам здоров'я і процвітання. А наша клініка готова оточити вас теплом і затишком, створити гарний настрій. Нехай три головні лікарі - веселий характер, спокій та гармонія ніколи не покидають вас!

Контакти:
Адреса: 49005, м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, б.3, 4-й поверх
тел. +38(067)93-83- 156, +38(073)93-83- 156
сайт: konstanta.dp.ua
email: centrkonstanta@gmail.com

Констант А отзывы

#МедичнийцентрКонстанта я недавно посетила Медичний центр Константа и осталась очень довольна работой врачей этой клиники. Скажу честно, что ситуация была сложная, но врачи сделали все возможное и невозможное! Персонал вежливый, встретили меня с улыбкой и подарили ее потом мне на долгие годы. Это так приятно! Хочу всему коллективу пожелать удачи в работе и больше пациентов, которые тоже будут уходить с улыбкой! Рекомендую всем, у кого есть потребность улыбаться также как я, приходить в эту клинику.